Pošlete pozdrav svým dětem - Vaše příspěvky jsou dětem vyvešovány na nástěnku :-)

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3275"
Zdravíme všechny táborníky a kouzelníky. Koukáme na fotky. Krásně si to užíváte a počasí, vypadá to, také přeje. Johanko našla jsem tvou čelenku s růžema:-) pošlu ti ji, byla v garáži. Ester a Tobiku moc na vás myslíme a těším se na příběhy z tábora. Pusu všem třem máma a táta.
Ahoj Terezko, moc na tebe myslíme, čteme si pravidelně informace z tábora a sledujeme fotky. Určitě si užiješ další krásné prázdniny, na které budeš ještě dlouho vzpomínat. Počasí je docela fajn, tak snad se již letos pravidelně cachtáš v bazénu. Pozdravuje tě také Kulíšek a už se moc těší, až ho zase pomuchluješ. Posíláme ti spoustu pusinek :-)
Pozdrav všem táborníkům, ale hlavně bráškovi Tomovi Zemanovi, Vašíkovi a Vojtíškovi posíla Lukášek s babičkou. Mějte se moc fajn a užívejte krásné dny.
Ahoj Ládíku, poslala jsem ti digitální pohlednici, doufám že ti přijde, kdyby to šlo tak mi dej vědět. Posílám moc pusinek máma :-).
Posíláme pozdrav Kacence H. a Anicce M. :)
Holky používejte a koukejte se něčemu priučit;)
Pusu máma a mama
Zdravíme Karolínku Nejtkovou a posíláme moc pusinek,máma a táta.
Zdravíme Báru Sušilovou. Máma, táta a Česťa
Ahoj FESAKU Jachymku posilame moc pusinek a pozdravu, vidim, ze si to tam moc uzivate a tesim se na kouzla co mi predvedes :))) myslim na tebe mama a spol.
Ahoj Barusko (Berusko) ,moc te zdravime a doufame, ze si to uzivas. Mama Tata a Bobo
Zdravíme naše čarodějky-Majdu a Áňu. Doufáme, že jste si dnešní den užily a zvládáte bylinkářství na jedničku. Ať Vám rostlinka do konce tábora prospívá. Fandíme oběma Vašim kolejím a myslíme na Vás táta Jirka a máma Evča
Čau všichni

Doufám že si to všichni užíváte
Honzo a Alex vy 2 to tam ve zdravi prezijte
A ty honzo si nezapomen koupit tu nutellu
Pusinky
Ahoj Aničko (Moro), posíláme pozdrav a pusu, užívej si....... maminka a strejda Petr
Ahoj Tome a Kubo, at se vám dobře spí první noc na koleji Jimmozel. Uzijte si to tam.
Ahoj Terezko,posíláme ti krásný pozdrav z Habartova.Moc na tebe myslíme,jak si to tam s novými kamarády užíváš.Pac a pusu ti posílají chlupatý holky Amalka a Baruška,které se na tebe těší a pusu ti posílají Kaja,Radek a Martina :-)
Hezký pozdrav všem,ale ten největší Mišákovi a Domčovi.Posíláme moc a moc pusinek.Užívejte papá mamka,taťka a Monty
Ahoj, jeden speciální pozdrav pro Verunku Špatovou a všechny Fialky:-* mějte se tam báječně. Pa pa máma Špatova:-)
Čau kouzelnická chaso, všechny zdravím jako každý rok, vypadáte super jako obvykle , dokonalý :-), pozdravujte malýho Jasana a Kačku Hlaváčkou od Sabči :-)

Ahoj Míšo posílám Ti moc pozdravů odemne a od Sisi a Týny. Zdá se, že táborová hra bude plná dobrodružství. Tak si to užij!!!!!!!!!!!!!!
Posíláme pozdravy a pusu Verče, Kačence, Adámkovi a Davídkovi! Moc si to užívejte. Markéta a Honza.
Zdravím celý učitelský sbor a Chochotýmu posílám pusu
Ahoj Patulko doufám že se ti na čarodějnickym táboře líbí.Podle fotek to vypadá super!!posíláme s mamkou a terkou pusi.Užívejte
ahoj Honzíku, zdravíme tě všichni ze Řeporyj, užívej krásného tábora, plných čar a kouzel :-) dávej pozor,ať se nějaký čáry, máry naučíš a pak nám je doma ukážeš :-) pusu Evoslav a Sagoslav
Ahoj Terezko,cestou z práce jsem byla na poště s dopisem pro tebe...Podle fotek se tam máte kouzelně!:-) Posíláme pusu z Drahelčic:-)Mamka a taťka
Ahoj Viktorinko,zdravíme tě z domova s Jáchymem. Máma je v práci a já ho dnes hlídám. Za chvíli půjde spinkat a já napíšu další pohled. Jáchym ho pak hodí do kaslíku. Mějte se moc pěkně všichni. Skoro všechny znám prosím Tě tak všechny zdravíme a užívejte si. Babí Diana a velkou pusu a příště se na fotkách smějeme !!!!!!
Ahoj Adí, koukám, že to bude opět super jako každý rok. Užívejte si to. Posílám velkou pusu. Jo a zdraví tě Vašek a mobil.:-)
ahoj Nicolko K., zdravíme tě na tvůj první tábor.paradně si ho užij a pořádně čaruj ať čaroděje přemůžete!!posíláme pusinky...mamka a Martin
Ahoj Páťo, posíláme pozdrav z Prahy i ze Zruče do školy plné čar a kouzel. Kolej Řezimor pod vedením Jendolulusem Masoxuxusem zní skvěle. Podle fotek tam budete mít plno zábavy a nových dobrodružných akcí. Pamatuj vždy s úsměvem. Posíláme plno pusinek máma, táta, klučíci i Bártíček:-).

Ahoj Valinko a Dianko! Právě sme si s tátou prohlédli fotky a to rozdělení v kolejích...Myslím, že jste určite spokojené:-) Všechny moc pozdravujte!
Ahoj Viktorko, zravím tě z práce. Viděla jsem fotky, užij si to moc. pozravuj kamarády a všechny vedoucí. Velkou pusu hlavně od Jáchyma :-)
06.02.2017 15:23:46
andyza
Fotky SDH - Rajče.net             Tábor 2015                   Tábor 2014                 Tábor 2013

Pokud chcete kohokoliv pozdravit nebo nám jen tak pro radost napsat, využijte panel - Napište nám :) 


Pořadatel: Sbor dobrovolných hasičů Řeporyje (http://www.sdhreporyje.info)

Hlavní vedoucí: Iveta Svobodová, tel: 723 791 703, e-mail: svobodova.iveta@volny.cz

Tuto akci podpořilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Magistrát hlavního města Prahy a Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska.

Akci%20podpořilo%20MSMT.png  Praha_logo.gif  sh%20cms.jpg
 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one