Pošlete pozdrav svým dětem - Vaše příspěvky jsou dětem vyvešovány na nástěnku :-)

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4773"
Pozdravujeme Panuškovy táborníky Verču, Kačku, Adámka i Davídka. Užívejte si a ať máte pěkné počasí bez mráčků.
Zdravíme celou kouzelnickou školu:)
Pusu posíláme Kacence;)Doufám ze si to pořádně užívas,už teď se míč těšíme až budeš vyprávět.Podle fotek to vypadá všechno naprosto super.
Hudlana....máma a babicka
Zdravím všechny táborníky, hlavně Honzíka Kerla a doufám, že vám tam neprší jako zrovna teď v Praze. Dana z Hostivice
Zdravíme všechny táborníky a hlavně našeho Jiříka a Anetku. Jiříku, koště se ti jistě podařilo, byl jsi na práci soustředěný. Je tam také někde Anetka CH.,zatím jsme ji neviděli. Děda a babička z Podmok.
Oprava:prosim.A jeste vam posilame pusu.Soňa
Posilame pozdravy Anetce a Jirovi.Peos o foto Anetky.:-) dekuji.mamka a tatka
Zdravíme naše dětičky Simona, Natálku a Alex. Dnes spíme pod jednou střechou a myslíme na vás. Pozdravujeme všechny žáky co známe. Pusu
Ahoj Viktorko, moc si to užívej a at ti bylinky vyrostou :-) koukáme na fotky a ty nikde, tak snad zítra. velkou pusu od mámy, táty, Jáchyma
Tak prozatím napraveno, koukněte do neděle, našla jsem fotku s apartním kloboučkem :)
Tak prozatím napraveno, koukněte do neděle, našla jsem fotku s apartním kloboučkem :)
Ahoj Luky, posíláme ti moc pozdravů z Rudné. Prý už tě pusa tolik nebolí, to je fajn! Pošli nám dopis, nebo aspoň obrázek. Pa máma a táta.
Ahon Honzíku, pozdravuje Tě babička z Ořecha i já, dnes bylo u nás zataženo a na večer, když jsem jela plavat i pršelo. No, zase máme zalito. Tak ať Vám tam to sluníčko již pěkně svítí, užívej si táborového života, ahoj babička.
Ahoj Luky, posíláme ti moc pozdravů z Rudné. Prý už tě pusa tolik nebolí, to je fajn! Pošli nám dopis, nebo aspoň obrázek. Pa máma a táta.
Ahoj čarodějky A+M, doufáme, že Vám šly bylinky, fotky jsou super, těšíme se na popis dnešního dne, co jste všechno zažily. Užívejte si to tam, dokud Vás nezlobí rodiče :-)
Kouzlení zdar a nazdar. Taťka Jirka a mamka Evča
zdravím celou kouzelnickou skolu... fotky super-komentáře ještě lepší..dneska pusu pro celou rodinku od nejmenší čarodejničky až po největšího čarodějě...mějte se fajn a vykouzlete si i to lepší počásko!!!!
Ahoj Kubíčku,tak jaký jste měli další den...fotky jsou super,určitě se máte báječně a užíváte plno srandy a dobrodružství :-) Máme tě moc rádi! mamka,Luba a Nikolka
Ahoj Patulo, uz jste tam.Parada. Pravidelne koukame na fotky. Mate tam super zabavu. Tesim se na tvuj pohled :). Uzivej, mame te moc radi. Tata a Maminka.
Ahoj Patulo, uz jste tam.Parada. Pravidelne koukame na fotky. Mate tam super zabavu. Tesim se na tvuj pohled :). Uzivej, mame te moc radi. Tata a Maminka.
Ahoj Lubo a Evičko, podle fotek to vypadá, že si užijete ranec zábavy. Už se těším na další. Pusu posílá Léňa
Ahoj Domčo a Mišáku,myslíme na vás každý den.Koukáme na fotky a moc se nám líbí.Užívejte si.Posíláme moc a moc pusinek mamka a taťka
Milá Terezko (Vávrová), zdravíme Tě z chaloupky na Blatě, děda byl dnes na houbách, našel hříbky, lišky a masáky. Potřeboval by Tvojí pomoc, aby toho bylo víc. Nauč se kouzlo na hledání hub, bude se hodit
Ahoj Terinko, Matý a Kubo,
zrovna máme doma Ebinku a lítá tady po obýváku jak praštěná, ani nemůžu udělat krok. Vždycky si myslím, že je někde zalezlá, udělám krok a najednou vystřelí jak tryskomyš a mám co dělat, abych jí nezašlápla. Škrábe a kouše o stošest. Koukali jsme na fotky a máte supr program!Mějte se, za všechny mamka (teta Eva)
Ahoj Kubíku, koukáme na fotky a vypadá to, že si to tam pěkně užíváte. Myslíme na Tebe, pohled už je na cestě a posíláme pusinku. Zdravíme všechny čaroděje a čarodějky;-)
Krásný pozdrav kubikovi,tomasovi,esterce,tomasovi,johance,baře,Matoušovi,Petrovi,viktorce. A nezlobte tam
Kolektiv zaměstnanců firmy Řeznictví Svoboda zdraví veškeré osazenstvo Račihradské školy. Mějte se famfárově.
Zdravíme všechny kouzelníky a hlavně Báru a Matese..., posíláme pusu a díky za fotky...:)
Posíláme pozdrav Vali a Didi a všem co známe i těm, co neznáme! Jsem zvědavá, jestli vám ty rostlinky vyrostou a jestli přežijí vaši péči. Děkujeme za fotky na webu! táta a máma
Ahoj Matěji, zdravíme tě s Charliekem, dnes spal s náma na polštáři a byl se podívat v tvým pokoji:-)co vám vaří dobrého?užívejte a nezlob:-)
Zdravíme všechny kouzelníky a kouzelnice, koukáme na foto a jste skvělá banda, tak hurá do dalšího dne určitě plného překvapení a kouzel, posíláme hodně pusinek pro Péťu, Máma táta a Daník
Ahoj Adélko. Koukáme na fotky a sledujeme dění, je to paráda. Zdraví tě Růženka a Vašek. Posílám pusu, mamča.
Zdravím Míšu Jasinského a posílám mu pusu a pohled jsem poslala včera.
Ahoj Kájo a Tobíku , dnes posílám pohledy , mějte se moc hezky a užívejte si . Mamka a tatka
06.02.2017 15:23:46
andyza
Fotky SDH - Rajče.net             Tábor 2015                   Tábor 2014                 Tábor 2013

Pokud chcete kohokoliv pozdravit nebo nám jen tak pro radost napsat, využijte panel - Napište nám :) 


Pořadatel: Sbor dobrovolných hasičů Řeporyje (http://www.sdhreporyje.info)

Hlavní vedoucí: Iveta Svobodová, tel: 723 791 703, e-mail: svobodova.iveta@volny.cz

Tuto akci podpořilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Magistrát hlavního města Prahy a Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska.

Akci%20podpořilo%20MSMT.png  Praha_logo.gif  sh%20cms.jpg
 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one